L טאורין

תה ירוק

חומצת אמינו זו, מגנה על העין מפני עיוורון לילה, קטרקט והתנוונות מאקולרית תלוית גיל (AMD), וכן מגנה על הלב ומהווה טיפול יעיל ביתר לחץ דם. טאורין חיוני ביותר בגוף לצורך הטמעה וספיגה של ויטמינים, לפירוק שומנים וערכים תזונתיים ממזון והספגתם בגוף. נוכחות של טאורין חיונית כאשר אנו מבקשים לנצל ביעילות מקסימלית ערכים תזונתיים, הן של מזון והן של תוספי תזונה.
אחת הסיבות החשובות להמצאות L טאורין בפורמולה זו מלבד בריאות העיניים, היא עקב העובדה כי ממצאי מחקרים רבים אשר בוצעו לאחרונה הפכו אותה לאחד מתוספי התזונה החשובים ביותר המוכרים כיום לשמירה על בריאות הלב, לטיפול במצבי אי ספיקת לב. מרכיב זה חיוני ביותר עבור ספורטאים לצורך שיפור סיבולת הלב, ויעילה לאנשים המבצעים פעילות גופנית מוגברת.
טאורין ממלא תפקיד חשוב בהסדרה ובהובלה של מינרלים וחומרי בניין כגון סידן, מגנזיום, אבץ, אשלגן ונתרן אל תוך מחזור הדם ואל תאי הגוף. טאורין מגביר את הייצור של תרכובות הגורמות להפרשה של כולסטרול, טאורין מגן על העין מפני עיוורון לילה, מגן על הלב ומועיל להורדת רמות של יתר לחץ דם הפוגע גם בראייה.

N אצטיל L ציסטאין + L טאורין

הרכב של חומצה אמינית אשר מעלה את רמות הגלוטתיון בגוף מה שלא מצליחים לעשות אפילו תוספי תזונה המכילים גלוטתיון שהוא אחד מנוגדי החמצון הטובים ביותר, למעשה גלוטתיון הינה חומצה אמינית אשר נחשבת ובצדק לתוסף התזונה הטוב ביותר שהתגלה עד כה לריסון מחלת הסרטן ולהאטת תהליכי הזדקנות. N אצטיל L ציסטאין הוא חומר המפתח הטוב ביותר להעלאת רמות גלוטתיון בגוף. הופעה ודעיכה של מחלות שונות תלויה באופן ישיר בכמות גלוטתיון הנמצאת בגוף. מרבית הסיכויים שעבור כל מחלה קשה תוכלו למצוא מחקר הקובע שאחד מהגורמים למחלה הוא חסר בגלוטתיון.
אנשים אשר לקו בסרטן, לדוגמא, מרגישים הרבה יותר גרוע כאשר רמת הגלוטתיון בגופם נמוכה.
אצל אנשים מבוגרים קשורות רמות נמוכות של גלוטתיון לסיכון גבוה יותר ללקות במחלות לב, סוכרת ודלקת מפרקים.
לעומת זאת, כאשר נוטלים תוסף של N אצטילL ציסטאין מופיע שיפור בלחץ הדם, בשומנים וביחסי הכולסטרול בדם.
אין נוגד חמצון נוסף שמטפל בצורה כה דרמטית בקרישי דם הנוצרים בכלי הדם.

הפגת רעילות

הפגת רעילות – רפואה מודרנית עושה שימוש ב- N אצטיל L ציסטאין למצבי אי ספיקת כבד כתוצאה מהרעלות של תרופות כגון פרצטאמול (אקמול, דקסמול וכו') ולהפגת רעילות מהכבד בגלל חומרים כימיים כגון סמים ומתכות כבדות.

מחלות לב– N אצטיל L ציסטאין הופך להיות תוסף התזונה חיוני לטיפול במחלות לב.
N אצטיל L ציסטאין מוריד את הסיכון למחלות לב הנובעות החומר הנקרא ליפופרוטאין, שהוא תוצר חילוף חומרים של כולסטרול ומהווה גורם סיכון משמעותי
למחלות לב אשר הרפואה הקונבנציונלית טרם מצאה מענה לסיכון זה.

יתר לחץ דם – N אצטיל L ציסטאין מפחית יתר לחץ דם באמצעות הרפייה של דפנות כלי הדם ושיפור בזרימת הדם.
N אצטיל L ציסטאין יעיל לטיפול במצבים של אי ספיקת לב גדשתית והוא פועל היטב עם תרופות קונבנציונליות הניתנות למצבים אלו ואף מעצים את השפעתן.

בעיות נשימה – N אצטיל L ציסטאין מסייע להתמודדות עם בעיות נשימה במספר דרכים. רפואה מערבית עושה שימוש בחומר זה לעצירת התקפי אסטמה. נמצאה מצבי הצטננות וזיהומים בדרכי הנשימה – יעילות מוכחת לחומר  N אצטיל L ציסטאין כטיפול משלים ומעצים את ההשפעה של ויטמין C בכך שהוא מפרק את הליחה, יעילות מוכחת נמצא אף עבור אנשים הלוקים בפיברוזיס ריאתי (הצטלקות והתעבות של רקמות בתוך הריאות)

יתרונות נוספים של  N אצטיל L ציסטאין + L טאורין

בריאות דרכי העיכול – אנשים הלוקים בדלקות מעיים כגון קרוהן, ובדלקות בדרכי העיכול ובכיבים, אצלם נמצא חסר של גלוטתיון ברקמות המעי הגס, חסר זה נמצא ביחס ישר לחומרת המחלה. העלאת רמות של  N אצטיל L ציסטאין  כחלק חשוב ביותר בתוכנית טיפולית לשיקום והחלמה ממחלות מעיים

שיקום והחלמה ממחלות מעיים דלקתיות  N אצטיל L ציסטאין מהווה חלק חשוב ביותר כחלק מתוכנית טיפולית לשיקום והחלמה ממחלות מעיים דלקתיות.

נשירת שיער בנשים – בנשים המקיימות משטר תזונתי מבוסס תפריטי דיאטות דלי שומנים, אחד החסרים הנוצרים הוא חסר בגופרית, זהו אחד הגורמים לנשירת שיער אצל נשים. N אצטיל L ציסטאין הוא אחד התוספים הטובים ביותר לעצירת נשירת השיער, לעיתים השיער אף שב וצומח.
חשוב לזכור כי התוויה זו משוייכת לנשירת שיער הנובעת מחסר בגופרית בדפוס התקרחות נשי.

מוצרים בהם תמצאו L טאורין

×
×

עגלת קניות