נבחר:

פקטורקס

150.00

פקטורקס

150.00

פקטורקס הינה פורמולה עוצמתית לאיזון רמות הסוכר בדם ולהפחתת רמות המוגלובין מסוכרר ולהורדת רמות כולסטרול.
פורמולת פקטורקס בנויה ממיצוי וריכוז של חומרים פעילים בעלי יכולת מוכחת לאיזון רמות סוכר ומניעת תופעות לוואי קשות הקשורות לנזקי מחלת סוכרת. הפורמולה מכילה את נוגדי החמצון הטובים ביותר למלחמה ברדיקלים חופשיים ולמניעת מחלות, וכן מרכיבים המורידים רמות כולסטרול. פורמולת פקטורקס היא פרי מחקר ופיתוח של חגית שחף ובית הצמחים של חגית, הפורמולה מרכזת בתוכה 4 פורמולות ומרכיבים שונים אשר השילוב ביניהם משיג את התוצאות הטובות ביותר.

כמות: 90 כמוסות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
צייצו בטויטר
שיתוף ב whatsapp
שלחו בוואטסאפ
שיתוף ב email
שלחו במייל

תיאור

פקטורקס

פקטורקס הוא תוסף תזונה מתקדם המכיל תמציות צמחים המוכרים בפעילותם לאיזון ערכי תסמונת X שהינה ריכוז מחלות הנמצאות בעלייה תלולה.
בין מחלות תסמונת X נמצאות מחלות סוכרת, יתר לחץ דם, כולסטרול, השמנה ובעיקר השמנה בטנית, מחלות לב וכלי דם, עייפת ודאבת.
תוסף תזונה זה מבוסס פורמולת צמחים בריכוז עוצמתי אשר מיועדים לאיזון רמות סוכר והמוגלובין מסוכרר בדם, ולמניעת תופעות לוואי ונזקים הנגרמים מסוכרת. תוסף תזונה חדש בעל השפעה רחבת טווח ויעילות הטובה ביותר מסוגה הקיימת בשוק. יעילה לאיזון רמות כולסטרול ומניעת שקיעת שומנים מחומצנים בדפנות כלי הדם. פורמולת צמחי מרפא פקטורקס היא בעלת מרכיבים מרוכזים המאפשרים מקסימום פעילות ויעילות.
פורמולה זו מצטרפת למשפחת פורמולות העומדת בתקני בטיחות ואיכות מחמירים ביותר כפי המפורט מטה (איכות מוצר)

חומרים פעילים בכמוסות פקטורקס:

  • תמצית מרוכזת ועוצמתית של עלי זית.
  • חומצה אלפא ליפואית.
  • תמצית מרוכזת של שוש קירח.
  • תמצית מרוכזת של קינמון.

תוסף תזונה פקטורקס מכיל תמצית מרוכזת של עלי זית

עלי זית ידועים מזה אלפי שנים בזכות תכונותיהם הרפואיות לטפל במגוון מחלות ולשמור על בריאות מערכות גוף רבות.
עלי זית מפחיתים רמות סוכר בדם. עלי זית המכילים אולאורופאין oleuropein שהוא חומר אשר מגביר את זרימת הדם ללב ע"י הרחבת כלי הדם והורדת יתר לחץ דם, עלי זית הם בעלי יכולת לחזק את המערכת החיסונית. מרכיב פעיל נוסף בעלי זית הוא סידן אנולאט Calcium enolate, נמצא כקוטל נגיפים וחיידקים בצורה מעוררת התפעלות, לכן עלי זית יכולים לספק הקלה בשורה שלמה של מחלות חיידקיות ומחלות הנגרמות מווירוסים.
עלי זית מטפלים ביעילות בזיהומים פטרייתיים, עלי זית יעילים בהורדת רמות כולסטרול "רע" מסוג LDL.
עלי זית מכילים נוגדי חמצון רבים ומונעים תהליכים החוסמים כלי דם, מאיטים קצב הזדקנות תאים, ונוגד תאים סרטניים.
לעלי זית ישנם תכונות התורמות לרוגע והרפייה ונוגדות מצבי חרדה, עלי זית משפרים ומחזקים תהליכי עיכול ומגבירים את פעילות הכבד והמרה.

חומצה אלפא ליפואית

חומצה אלפא ליפואית נוצרת בכבד, כמויות מזעריות ממנה מתקבלות ממזון מהחי ומהצומח. קצב ייצור חומצה אלפא ליפואית הולך ופוחת בגוף עם הגיל ונמצא במצב של ירידה מואצת אצל אנשים שמצבם הבריאותי ירוד ובעיקר בקרב חולי סוכרת, עם העלייה בגיל ובתחלואה יש צורך להגדיל את השימוש בתוספי תזונה המכילים חומצה אלפא ליפואית .

יעילותה של חומצה אלפא ליפואית

חומצה אלפא ליפואית חיונית ומועילה כל כך שראוי לכנותה וויטמין !. חומצה אלפא ליפואית היא נוגדת חמצון מעולה ובעלת ההשפעה העוצמתית ביותר ביחס לכל נוגד חמצון אחר. חומצה אלפא ליפואית מסוגלת לחדור מבעד קרומי התאים של גופנו וללחום ברדיקלים חופשיים עד לרמת התא הבודד.
מנגנון מיוחד המצוי בחומצה אלפא ליפואית יכול  למחזר את עצמו לאחר שהוא משמיד רדיקל חופשי, זאת בניגוד לנוגד חמצון רגיל אשר "מקריב" את עצמו תמורת כל רדיקל חופשי, בכך עוצמת הפעילות והיעילות של חומצה אלפא ליפואית היא המעולה ביותר מסוגה.
חומצה אלפא ליפואית מונעת מחלות לב, מפחיתה רמות סוכר בדם, בולמת נזקי סוכרת בגוף, וכן מחלות עיניים וקטרקט הנובעים מסוכרת.
חומצה אלפא ליפואית שומרת עלינו מפני שבץ מוחי, חומצה אלפא ליפואית מגינה מנזקים של נוירופתיה סוכרתית בגפיים הנובעת מסוכרת,
( נוירופתיה סוכרתית גורמת לאובדן התחושה בגפיים ובעיקר בקצוות וזהו שלב לפני הופעת תהליכי נמק בגפיים ).
חומצה אלפא ליפואית מחזקת ומשפרת זיכרון ומונעת תהליכי הזדקנות המוח. חומצה אלפא ליפואית מגבירה ומשפרת את יכולת הגוף לספוג וויטמינים ומינרלים.

תמצית שוש קירח

שוש קירח הוא צמח ממשפחת הפרפרניים הידוע בשמו הלטיני Glycyrrhiza Glabra.
שוש קירח הינו צמח הגדל ברחבי העולם ומוכר כצמח מרפא. רפואה סינית מגדירה את  שוש קירח כאחד הצמחים החשובים בפורמולות שונות
ומכונה "צמח מהרמן" . אשר יוצר הרמוניה ואיזון בתוך פורמולה טיפולית. רפואה סינית מרכיבה פורמולות צמחי מרפא רבות אשר בין מרכיביהן נמצא גם שוש קירח. זאת תודות ליכולתו של שוש קירח לספוג ולהטמיע בתוך הגוף את המרכיבים שבפורמולת צמחי מרפא.
ברפואה סינית שוש קירח מאזן ומפעיל ולכן הוא כל כך מקובל לשימוש. שוש קירח ידוע בפעילותו האנטי דלקתית.
הוא מחדש וממריץ את קליפת בלוטת יותרת הכלייה, שוש קירח מומלץ במיוחד לאנשים שנמצאים לאחר טיפול רפואי בסטרואידים.
שוש קירח יעיל ומומלץ לאנשים הסובלים מאלרגיות שונות, שוש קירח מומלץ לאנשים הסובלים משיגרון, שוש קירח מיטיב עם בלוטת ההיפוזיה במוח ועוזר לה לייצר הורמונים חיוניים. שוש קירח משכך גירויים בגרון, בקיבה, מכייח, מוריד רמות של כולסטרול, עוזר בריפוי כיבים בקיבה.
שוש קירח מעולה לבעיות דרכי הנשימה כגון צרידות, כאבי גרון, שיעולים, אסטמה, ליחה בדרכי הנשימה, עוזר ביצירת אנרגיה.
מסיבה זו שוש קירח מומלץ לשימוש לאנשים הסובלים מתסמונת העייפות הכרונית.

תמצית קינמון

קינמון הוא בעל תכונות ריפוי רבות בעיקר בתצורה מרוכזת וממוקדת. משרד החקלאות האמריקאי ערך מחקר אודות התכונות הבריאותיות של קינמון, נמצא כי קינמון מועיל מאד לחולי סוכרת TYPE  2 לאזן רמות סוכר בדם. קינמון מאיץ תהליכים גופניים אשר מפרקים גלוקוז בדם ומשפרים באופן משמעותי את הפעילות של האינסולין עד לרמת יעילות של פי 20.
קינמון משפר ומאיץ זרימת דם בגוף, תורם להפגת כאבי שרירים ומפרקים, וכן דלקות מפרקים ושרירים ומפחית את תחושת הנוקשות בשרירים.
קינמון משפר תהליכי עיכול. קינמון ידוע כבעל יכולת נוגדת חיידקים ותחלואה הנובעת מחיידקים אלימים. קינמון מחזק את מערכת החיסון ועמידותה.
קינמון מסייע להפחתת שומן בטני שהיא אחת מתופעות הלוואי של חולי סוכרת. קינמון תורם לניקוי הכבד מרעילות ומשקעי תרופות.
תכונה זו חשובה מאד לנוטלים תרופות כרוניות ולחולי סוכרת.

שימושים עיקריים בכמוסות פקטורקס:

עלי זית ידועים ביכולתם לאזן את רמות הסוכר בדם ולהפחית את רמות ההמוגלובין המסוכרר.
עלי זית שומרים על בריאות כלי הדם ומונעים מחלות לב ומחלות טרשתיות. עלי זית מאזנים רמות לחץ דם ומחזקים מערכת חיסונית.
עלי זית יעילים בהורדת רמות כולסטרול.

 

שימוש בפורמולת פקטורקס

שימוש בפורמולת פקטורקס:

פורמולת פקטורקס מכילה מרכיבים מרוכזים ועוצמתיים ונבנתה ביחסים מאוזנים ויעילים ברמות של טווח יעילות והשפעה, הפורמולה מצטיינת ביכולת ספיגה מירבית בגוף. פורמולת פקטורקס היא כיום הפורמולה היעילה ביותר לטיפול בסוכרת, איזון רמות סוכר בדם, ובעיקר במניעת תופעות לוואי ומחלות קשות הנובעות מתחלואה בסוכרת, ובתחלואה הנובעת מחסימות בכלי דם, מחלות טרשת עורקים, תחלואת לב וכלי דם, מחלות עיניים, ואובדן תחושה וזרימת דם בגפיים. פורמולת עלי זית פלוס יעילה בהורדת רמות כולסטרול בדם, בהעלאת רמת החיסוניות של הגוף והיכולת ללחום ביעילות בחיידקים ונגיפים. בין מרכיבי פורמולת פקטורקס נמצא נוגד החמצון הטוב והיעיל ביותר למניעת נזקים הנגרמים מרדיקלים חופשיים, מונע הזדקנות תאי המוח ושומרים על מראה צעיר בריא וחיוני.

ההמלצה של חגית שחף, היא לשלב את השימוש בפורמולת פקטורקס יחד עם הפורמולה ג'ימנמה פלוס,
השילוב של שתי הפורמולות תורם לשיפור משמעותי בבריאותם של חולי סוכרת.

למידע נוסף ולייעוץ אישי בנושא איזון רמות סוכר ומניעת נזקי סוכרת כאן >>>

שרות לקוחות  שרות לקוחות

03-5753877

חומרים פעילים בכמוסות פקטורקס

חומרים פעילים בכמוסות פקטורקס:

  • תמצית מרוכזת ועוצמתית של עלי זית.
  • חומצה אלפא ליפואית.
  • תמצית מרוכזת של שוש קירח.
  • תמצית מרוכזת של קינמון.

עלי זית

עלי זית ידועים מזה אלפי שנים בזכות תכונותיהם הרפואיות לטפל במגוון מחלות ולשמור על בריאות מערכות גוף רבות. עלי זית מפחיתים רמות סוכר בדם. עלי זית המכילים אולאורופאין oleuropein שהוא חומר אשר מגביר את זרימת הדם ללב ע"י הרחבת כלי הדם והורדת יתר לחץ דם, עלי זית הם בעלי יכולת לחזק את המערכת החיסונית. מרכיב פעיל נוסף בעלי זית הוא סידן אנולאט Calcium enolate, נמצא כקוטל נגיפים וחיידקים בצורה מעוררת התפעלות, לכן עלי זית יכולים לספק הקלה בשורה שלמה של מחלות חיידקיות ומחלות הנגרמות מווירוסים. עלי זית מטפלים ביעילות בזיהומים פטרייתיים, עלי זית יעילים בהורדת רמות כולסטרול "רע" מסוג LDL. עלי זית מכילים נוגדי חמצון רבים ומונעים תהליכים החוסמים כלי דם, מאיטים קצב הזדקנות תאים, ונוגד תאים סרטניים. לעלי זית ישנם תכונות התורמות לרוגע והרפייה ונוגדות מצבי חרדה, עלי זית משפרים ומחזקים תהליכי עיכול ומגבירים את פעילות הכבד והמרה.

חומצה אלפא ליפואית

חומצה אלפא ליפואית נוצרת בכבד, כמויות מזעריות ממנה מתקבלות ממזון מהחי ומהצומח. קצב ייצור חומצה אלפא ליפואית הולך ופוחת בגוף עם הגיל ונמצא במצב של ירידה מואצת אצל אנשים שמצבם הבריאותי ירוד ובעיקר בקרב חולי סוכרת, עם העלייה בגיל ובתחלואה יש צורך להגדיל את השימוש בתוספי תזונה המכילים חומצה אלפא ליפואית .

יעילותה של חומצה אלפא ליפואית

חומצה אלפא ליפואית חיונית ומועילה כל כך שראוי לכנותה וויטמין !. חומצה אלפא ליפואית היא נוגדת חמצון מעולה ובעלת ההשפעה העוצמתית ביותר ביחס לכל נוגד חמצון אחר. חומצה אלפא ליפואית מסוגלת לחדור מבעד קרומי התאים של גופנו וללחום ברדיקלים חופשיים עד לרמת התא הבודד. מנגנון מיוחד המצוי בחומצה אלפא ליפואית יכול  למחזר את עצמו לאחר שהוא משמיד רדיקל חופשי, זאת בניגוד לנוגד חמצון רגיל אשר "מקריב" את עצמו תמורת כל רדיקל חופשי, בכך עוצמת הפעילות והיעילות של חומצה אלפא ליפואית היא המעולה ביותר מסוגה.
חומצה אלפא ליפואית מונעת מחלות לב, מפחיתה רמות סוכר בדם, בולמת נזקי סוכרת בגוף, וכן מחלות עיניים וקטרקט הנובעים מסוכרת. חומצה אלפא ליפואית שומרת עלינו מפני שבץ מוחי, חומצה אלפא ליפואית מגינה מנזקים של נוירופתיה סוכרתית בגפיים הנובעת מסוכרת, ( נוירופתיה סוכרתית גורמת לאובדן התחושה בגפיים ובעיקר בקצוות וזהו שלב לפני הופעת תהליכי נמק בגפיים ). חומצה אלפא ליפואית מחזקת ומשפרת זיכרון ומונעת תהליכי הזדקנות המוח. חומצה אלפא ליפואית מגבירה ומשפרת את יכולת הגוף לספוג וויטמינים ומינרלים.

תמצית שוש קירח

שוש קירח הוא צמח ממשפחת הפרפרניים הידוע בשמו הלטיני Glycyrrhiza Glabra.
שוש קירח הינו צמח הגדל ברחבי העולם ומוכר כצמח מרפא. רפואה סינית מגדירה את  שוש קירח כאחד הצמחים החשובים בפורמולות שונות ומכונה "צמח מהרמן" . אשר יוצר הרמוניה ואיזון בתוך פורמולה טיפולית. רפואה סינית מרכיבה פורמולות צמחי מרפא רבות אשר בין מרכיביהן נמצא גם שוש קירח, זאת תודות ליכולתו של שוש קירח לספוג ולהטמיע בתוך הגוף את המרכיבים שבפורמולת צמחי מרפא. ברפואה סינית שוש קירח מאזן ומפעיל ולכן הוא כל כך מקובל לשימוש. שוש קירח ידוע בפעילותו האנטי דלקתית, הוא מחדש וממריץ את קליפת בלוטת יותרת הכלייה, שוש קירח מומלץ במיוחד לאנשים שנמצאים לאחר טיפול רפואי בסטרואידים.
שוש קירח יעיל ומומלץ לאנשים הסובלים מאלרגיות שונות, שוש קירח מומלץ לאנשים הסובלים משיגרון, שוש קירח מיטיב עם בלוטת ההיפוזיה במוח' ועוזר לה לייצר הורמונים חיוניים. שוש קירח משכך גירויים בגרון, בקיבה, מכייח, מוריד רמות של כולסטרול, עוזר בריפוי כיבים בקיבה. שוש קירח מעולה לבעיות דרכי הנשימה כגון צרידות, כאבי גרון, שיעולים, אסטמה, ליחה בדרכי הנשימה, עוזר ביצירת אנרגיה, מסיבה זו שוש קירח מומלץ לשימוש לאנשים הסובלים מתסמונת העייפות הכרונית.

תמצית קינמון

קינמון הוא בעל תכונות ריפוי רבות בעיקר בתצורה מרוכזת וממוקדת. משרד החקלאות האמריקאי ערך מחקר אודות התכונות הבריאותיות של קינמון, נמצא כי קינמון מועיל מאד לחולי סוכרת TYPE  2 לאזן רמות סוכר בדם. קינמון מאיץ תהליכים גופניים אשר מפרקים גלוקוז בדם ומשפרים באופן משמעותי את הפעילות של האינסולין עד לרמת יעילות של פי 20.
קינמון משפר ומאיץ זרימת דם בגוף, תורם להפגת כאבי שרירים ומפרקים, וכן דלקות מפרקים ושרירים ומפחית את תחושת הנוקשות בשרירים. קינמון משפר תהליכי עיכול. קינמון ידוע כבעל יכולת נוגדת חיידקים ותחלואה הנובעת מחיידקים אלימים. קינמון מחזק את מערכת החיסון ועמידותה.  קינמון מסייע להפחתת שומן בטני שהיא אחת מתופעות הלוואי של חולי סוכרת. קינמון תורם לניקוי הכבד מרעילות ומשקעי תרופות. תכונה זו חשובה מאד לנוטלים תרופות כרוניות ולחולי סוכרת.

איכות המוצר

איכות המוצר

חגית שחף ובית הצמחים של חגית פיתחו שיטת ייצור ייחודית של פורמולת פקטורקס המבטיחה תועלת איכותית במיטבה המעניקה לנו את הטבע במיטבו לשמירה על הבריאות והחיסוניות. הפורמולה האיכותית ביותר הקיימת בתחום של טיפול בסוכרת ובנזקיה הישירים והעקיפים

כמוסות פקטורקס מצטרפות למשפחת הפורמולות עומדות בתקנים מחמירים הבאים:

NON GMO – תקן המבטיח שימוש אך ורק במרכיבים שלא עברו הנדסה גנטית.
https://www.fda.gov/food/food-ingredients-packaging/generally-recognized-safe-gras
G.R.A.S – תקן בטיחות לשימוש במוצר המחייב לעשות שימוש אך אך ורק במרכיבים שהוכחו כבטוחים לשימוש.
תנאי ייצור נאותים
תנאי ייצור נאותים על פי תקני משרד הבריאות.
GLUTEN FREE – תקן המבטיח כי המוצר על כל מרכיביו נקי מגלוטן ובטוח לשימוש לרגישים לגלוטן.
https://www.iso.org/iso-22000-food-safety-management.html
תקני איכות מחמירים ISO-9001 , ISO 22000 ומפוקחים ע"י ארגון IQC
תקני איכות מחמירים ISO-9001 , ISO 22000 ומפוקחים ע"י ארגון IQC
תקני איכות מחמירים ISO-9001 , ISO 22000 ומפוקחים ע"י ארגון IQC
כשר בהשגחת הרבנות הראשית גליל תחתון

תוסף התזונה פקטורקס, עוד מוצר איכות מבית הצמחים של חגית, השם שמאחורי האיכות והמקצועיות

 

מחקרים

מחקרים

במחקר שבוצע באוניברסיטת מילאנו שבאיטליה, נמצאו עלי זית כנוגדי חמצון המונעים פגיעה בכלי הדם ולכן הם מסייעים במניעת מחלות לב וטרשת עורקים. מחקר נוסף שנעשה מלמד על כך שעלי זית המכילים אולאורופאין oleuropein אשר מגבירים את זרימת הדם ללב ע"י הרחבת כלי הדם והורדת יתר לחץ דם.
מחקרים מצאו כלי עלי זית הם בעלי תכונות ויכולת לחזק את המערכת החיסונית. המרכיב הפעיל בעלי זית הוא סידן אנולאט Calcium enolate אשר נמצא כקוטל נגיפים וחיידקים בצורה מעוררת התפעלות. מסיבה זו עלי זית יכולים לספק הקלה בשורה שלמה של מחלות חיידקיות. מחקרים קליניים מצאו כי עלי זית  מטפלים ביעילות בזיהומים פטרייתיים

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “פקטורקס”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
צייצו בטויטר
שיתוף ב whatsapp
שלחו בוואטסאפ
שיתוף ב email
שלחו במייל
×
×

עגלת קניות